top of page

SOLARYUM İLE İLGİLİ HERŞEY!

Şirketimiz Solaryum konusunda 1997'den beri hizmet vermektedir ve bu konuda Türkiye'nin en tecrübeli kadrosu ve Dünyanın en iyi markaların ürünleri çatımızın altında bulunmaktadır.  

 

1000m2'lik  Solaryum showroom'da yeni ve 2.el cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

megasun-logo-header.png

EN YENİ MODELLER

megasun-logo-header.png

P9S serisi - Güneşin geleceği
UV teknolojisinde kuantum sıçraması

P9  ile KBL, Studio FA Porsche ile işbirliği içinde 'Güneş Işığı Tasarımla Buluşuyor' sloganıyla şezlong tasarımında yeni bir çığır açtı. P9S ile KBL artık yüz ve dekolte için UV teknolojisi açısından yeni standartlar belirliyor. Önceki UV sistemleri, bronzlaşma sırasında kızılötesi radyasyondan istenmeyen ısı üretir ve bu da genellikle güneşlendikten sonra cildin kızarmasına veya gerginleşmesine neden olur. Yeni LED tabanlı
P9S'nin SunSphere sistemi, bu istenmeyen kızılötesi radyasyonu önler ve yalnızca bronzlaşma için istenen dalga boylarını kullanır. Asferik cam mercekler tarafından homojen olarak dağıtılır. Mavi UVA LED'ler, doğrudan görünür bir bronzluk için mükemmel doğrudan pigmentasyonu garanti eder. Kırmızı güzellik LED'leri güneşlenirken cilde bakım yapar. Ve özel sarı UVB lambaları pigmentler ve D vitamini oluşturur. Eşsiz bir bronzlaşma deneyimi için mükemmel spektral kombinasyon. Ayrıca, yeni SunSphere sistemi sürekli olarak yüksek LED performansı sunar, lamba değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır ve güç tüketimini büyük ölçüde azaltır.

 İlk bakışta görebileceğiniz spektral teknoloji açısından bir kuantum sıçraması. Yüksek performanslı LED'ler yalnızca güzel bir bronzluk ve nazik bronzlaşma için gereken dalga boylarını üretir. LED'lerin önündeki asferik lensler, yüzün ve dekoltenin tamamen homojen bir şekilde aydınlatılmasını garanti eder. P9S'nin ayak ve omuz bölgesinde de kullanılan, anında yaşanabilen ilerleme.

p9s_renkleri.JPG

Sorularınızı Yanıtlıyalım!

Konusunda uzman satış danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanmaktadır.

 

 

Telefon
0212 283 61 46
bottom of page