top of page

SOLARYUM LAMBALARI

IŞIK HAYATTIR !

solaryum lmbaları

Ampül ve Lambalar

Şirketimiz Solaryum konusunda 1997'den beri hizmet vermektedir ve bu konuda Türkiye'nin en tecrübeli kadrosu ve Dünyanın en iyi markaların ürünleri çatımızın altında bulunmaktadır.  

Lambalarımız yalnızca en yüksek kaliteli ürünlerdir.

Yüksek performanslı Ampul ve lambalar, her solaryum cihazı için özel olarak üretilir.

Sadece orijinal lambalar size maksimum performansı ve cihazlarınızın en verimli şekilde kullanılmasını garanti eder.

megasun-logo-header.png
New_Technology_Logo_NEU_grau-768x240.png

Sorularınızı Yanıtlıyalım!

Konusunda uzman satış danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanmaktadır.

 

 

Telefon
0212 283 61 46

Spektral Kombinasyonlar


Arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan performans: yüz ve dekolte için yoğun güneş ışığı ve cilt bakımı için güzellik ışığı, iki farklı şekilde özel olarak koordine edilmiştir. Ek olarak, vücut bölgesinde dört olası spektral kombinasyon. Optimum şekilde dağıtılmış güzellik güçlendiriciler HyperRed ile tepeden tırnağa.

ALÇAK  VE YÜKSEK BASINÇ AMPULLER

46.png
20.png
36.png
18.png

En kaliteli ampuller sadece fark yaratır.

Solaryum  ışığı, canlandırıcı, güçlü , mükemmel bronzluk verebilmesi için yüksek kalitede UV ampulleri olması gerekir. Başarının sırrı; iyi bronzluk veren Solaryum cihazlardır.  Megasun Ampulleri bilinen en kaliteli bileşenlerden yapılmaktadır.

Image by Rowan Kyle
p9-08-vitasun-closed-tunnel.jpg

VITASUN

Güneş ışığı, kırmızı ışık ve mavi ışığın yeni canlandırıcı kombinasyonu, mükemmel bir doğrudan bronzlaşma sonucu ile ikna ediyor. Mavi ışığın etkinleştirici işlevi, cildi bronzlaşmaya ve kırmızı ışığın etkilerine en uygun şekilde hazırlar.

kraftvoll-vitasun-740x360px.jpg
p9-08-hybridsun-closed-tunnel.jpg

HİBRİDSUN

Ciltte özellikle hoş bir his için yoğun bronzlaştırıcı güneş ışığı ve güzellik ışığının en güçlü kombinasyonuna sahip güç paketi.

kraftvoll-hybridsun-740x360px.jpg
p9-08-extrasun-closed-tunnel.jpg

EXTRASUN

Ekstra yüksek UVB içeriği ile ekstra yoğun güneş ışığı. PureSunlight ve extraSunlight tüplerinin yoğun güneş ışığı ile ekstra yüksek UVB içeriği kombinasyonu, artan pigment birikimine yol açar ve D vitamini oluşumunu destekler. Bunlar, güneşe bir övgü olan sarı renkleriyle kolayca tanınır.

kraftvoll-extrasun-740x360px.jpg
p9-08-smartsun-closed-tunnel.jpg

SMARTSUN

Yoğun güneş ışığı ve cilt bakımı yapan güzellik ışığının akıllı dengesiyle akıllı alternatif. Patentli smartSunlight tüpleri, dört spektral aralığın gücünü birleştirir. Güzel ve yoğun bir bronzluk için, D vitamini oluşumunu teşvik eder, kolajen oluşumunu uyarır ve taze, sağlıklı bir cilt için

kraftvoll-smartsun-740x360px.jpg
p9-08-beautysun-closed-tunnel.jpg

BEAUTYSUN

BeautySpektrum, yüz ve omuz bölgesi için gerçek bir vurgu. Çünkü akıllı ışık teknolojisi, güneş ışığını ve cilt bakımı güzellik ışığını tek bir spot ışığında birleştirir. Özellikle hoş, nazik güneşlenmek ve güzel bir cilt için.

kraftvoll-beautysun-740x360px.jpg
bottom of page